Terrace Mix Just Right For You

Terrace Mix is located on a land of 20.000 m2. 437 residences and 508 home office options are available.

Terrace Mix children swimming pool with indoor parking, indoor and outdoor swimming pools, table tennis, billiards and vitamin bars, walking path, children's playground, pilates hall, aerobic room, fitness center and cardio are available.

A Very Different Project

Foundations laid Believe in Istanbul in 1965, the 52-year journey “design for people” principle adopted as the primary philosophy of Turkey’s construction sector is one of the largest and most respected institutions.

Believing to be a regional leader in the construction sector, İnanlar has carried out more than 200 projects across Istanbul since its foundation.

Aims to create kullanarak Right Living Spaces duyarlı that protect the health and comfort of people by using the area in an effective and environmentally sensitive manner.

The main strategy in all projects is to improve the quality of life. İnanlar, which has created branded projects that promote cultural structure, lifestyle and comfort, offers boutique facilities in the city and nature, as well as residence projects in the heart of the city.

Redefined Excellence

“Modern mimarisi, özgün tasarımları ve gözalıcı manzarayı hayatınızın merkezine taşıyan balkonlarıyla mimari açıdan mükemmel bir proje…”

Cebeci Group’un yüksek vizyonuyla hayat geçirilen Cebeci Residence Pendik, hem iç hem dış mimaride kullandığı yenilikçi tasarımlarıyla mükemmelliği hayatınızın öznesi haline getiriyor.

Estetiği işlevsellikle tamamlayan modern mimarisi size ve sevdiklerinize ayrıcalıklarla dolu keyifli bir hayatın kapılarını açarken, muhteşem deniz manzarasının tadını çıkarmanız için tasarlanan geniş balkonları hayata bambaşka bir gözle bakmanızı sağlıyor. Cebeci Residence Pendik, en ince detaylarda bile kendini gösteren kalitesiyle İstanbul’un en özel projelerinden biri.

Konut, ofis ve ticari konsepte sahip olan Cebeci Residence Pendik, 59 m2 ile 400 m2 arasında değişen konut seçenekleriyle hayalinizdeki kusursuz dünyayı gerçeğe dönüştürüyor.

“Zengin kültürü, şehrin kalbinde yer alan özel lokasyonu ve ulaşım olanaklarıyla bölgesel açıdan mükemmel bir proje…”

İstanbul’un çağdaş yüzünü yansıttığı kadar köklü kültüründen de izler taşıyan Pendik’te, eğlencenin ve alışverişin tam merkezinde konumlanan Cebeci Residence Pendik, sizi her şeyin elinizin altında olduğu konforlu ve ayrıcalıklı bir hayata davet ediyor. Adalar manzarasına hakim özel bir lokasyonda yükselen Cebeci Residence Pendik, AVM’si, spor alanları, kafe ve restoranlarıyla size başlı başına ışıltılı bir yaşam sunuyor.

Uğrak yerlerinizden biri olmaya aday Pendik Marina ise size sadece bir yürüyüş mesafesi uzaklıkta. Günün ilk ışıklarında ya da iş çıkışında sahilde yapacağınız keyif dolu bir yürüyüş kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak

Üstelik Cebeci Residence Pendik, ulaşım açısından da İstanbul’un en şanslı bölgelerinden birinde yer alıyor. Metro ve deniz otobüsü hemen yanı başınızda. Sahil yolundan TEM ve E-5 bağlantılarına ulaşmak çok kolay. Boğaziçi Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne giden yollar yine bölgeden geçiyor.

Ayrıca hızlı tren size ulaşımda üstün bir alternatif sunuyor.

Ayrıca Cebeci Residence Pendik’ten Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 5 dakikada, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakikada ulaşabilirsiniz.

“Marmara Denizi ve Adalar’ın eşsiz birlikteliğini gözler önüne seren muhteşem manzarasıyla görsel açıdan mükemmel bir proje…”

Marmara Denizi’nin benzeri görülmemiş güzelliğini hayatınızın merkezine taşıyan Cebeci Residence Pendik, size konforlu ve keyif dolu bir hayatın kapılarını açıyor.

Eşsiz manzarası tüm duyularınıza hitap ediyor.

Göz alabildiğince uzanan deniz manzarasını pencerenize yansıtan yüksek cam uygulamaları yaşamınıza ferahlık katarken, kendinizi yaşamın merkezinde gibi hissetmenizi sağlıyor.

Muhteşem manzaranın keyfini sürmeniz için tasarlanan geniş balkonları ise Cebeci Residence Pendik’in kusursuz ambiyansını tamamlıyor ve yaşadığınız her anı görsel bir şölene çeviriyor.

“Alışverişten eğlenceye, spordan sanata yaşamın tüm renklerini bir arada sunan imkânlarıyla sosyal açıdan mükemmel bir proje…”

Kusursuz bir yaşam için gereken her şeyi elinizin altına getiren Cebeci Residence Pendik’te sizi mutlu edecek her ayrıntı düşünüldü.

Sporun tadını doyasıya çıkaracağınız fitness center, günün stresini atmanızı sağlayacak yüzme havuzu, sağlıklı yaşamın vazgeçilmezi spor alanları ve alışveriş zevkinizi zirveye taşıyacak mekânlarıyla Cebeci Residence Pendik, sosyal hayatınızı zenginleştirecek birçok alternatifi bir arada sunuyor.

Cebeci Residence Pendik’te güne havuz keyfiyle başlayabilir, alışverişte kendinizi şımartabilir, spor salonları ya da çeşitli aktivitelerle sosyal hayatınızı renklendirebilirsiniz. Dilerseniz hemen yanı başınızdaki marinaya gidip sevdiklerinizle unutulmaz anlara imza atabilirsiniz.

Ayrıcalıklı rezidans hizmetleriyle de farklılaşan Cebeci Residence Pendik’te,
• Açık – kapalı yüzme havuzu
• Fitness merkezi
• Bilardo
• Türk hamamı
• Spa
• Sağlık merkezi
• Lounge
• Kat bahçeleri
• Restoran
• Kafe / Vitamin Bar
• Vale hizmeti
gibi hayatınızı renklendirecek ve kolaylaştıracak birçok imkan bulunuyor.

Cebeci Residence Pendik, lüksü sizin için bir yaşam biçimi haline getiriyor.

“Konumu, mimarisi ve sosyal olanaklarıyla yükselen yatırım potansiyeliyle ekonomik açıdan mükemmel bir proje…”

Ticaret, yaşam ve eğlence merkezlerinin birleşme noktasında bulunan Cebeci Residence Pendik, seçkin konut seçenekleriyle doğru yatırım anlayışını en iyi şekilde hayata geçiriyor. Denize nazır konumu, modern mimarisi ve yaşamın tam merkezinde yer almasının getirdiği ayrıcalıklar Cebeci Residence Pendik’i her açıdan prestiji yüksek, değerli bir yatırıma dönüştürüyor.

Konut ve ofis bloklarından oluşan Cebeci Residence Pendik, 1+1’den 4+1’e kadar farklı beklentilere cevap verebilen konut seçenekleriyle size eşsiz bir yatırım fırsatı sunuyor. Cebeci Residence Pendik, uygun ödeme planlarıyla sizi hem kazançlı bir yatırıma hem hayatı doyasıya yaşamaya davet ediyor.

Cebeci Residence Pendik’te yerinizi alarak hem bugünlerinize değer katacak hem geleceğinize yatırım yapacaksınız.

Cebeci residence proje