Hakkımızda

Gayrimenkul modellerinin Alım / Satım ve Kiralanmasında Profesyonel Hizmet Sağlayan Firmamız 2015 Yılında hizmete başlamıştır.
Color Gayrimenkul Emlak Değerleme, Emlak Kredisi, Gayrimenkul Satış ve Kiralama alanlarında profesyonel çözümler sunmaktadır.
Ulusal ve Uluslararası düzeyde gayrimenkul ile ilişkili değerleme ve danışmanlık hizmetini vermek üzere faaliyetlerine devam etmektedir.

Tarihçe

Color Gayrimenkul ve Danışmanlık; İnşaat sektöründe hizmet sağlayan firmamız 2015 yılında Esenyurt (Beylikdüzü) ilçesinde hizmete başlamıştır. Değişen rekabet koşullarını baz alarak, doğru bilgi ve metotların proje aşamasından pazarlamaya, satış sürecinden müşteri memnuniyetine kadar tüm iş süreçlerinde önemli hizmetler sunmaktadır.
Firmamız; Gayrimenkul Alım / Satım ve Kiralama, Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, Proje Satışı, Emlak Değerleme, Ulusal ve Uluslararası düzeyde gayrimenkul ile ilişkili değerleme ve danışmanlık alanlarında profesyonel emlak hizmetleri sunmaktadır.
Firmamız; Uzman ve eğitimli kadrosuyla İnsana saygı, müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal yapısıyla, sektörün önde gelen gayrimenkul danışmanlık kuruluşları arasında yer almaktadır.
Firmamız; satış odaklı olarak İstanbul ilinin yaklaşık 15 ilçesinde (Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Bakırköy, Güngören, Bahçelievler, Başakşehir, Bağcılar, Arnavutköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Beykoz ve Pendik) proje satışı ve 2. İnci el portföy yönetimine sahiptir. Ayrıca PENDİK CEBECİ RESIDENCE PROJESİ SATIŞ OFİSİ olarak ikinci şubesi Pendik’ tedir.

Hizmetlerimiz

Emlak Değerlerme

Uzman ekibimiz ile Konut, İşyeri veya Arsa ekspertiz değerlemesini hızlı ve ücretsiz olarak sunuyoruz.

Satış ve Kiralama

Tüm gayrimenkul modellerinin satış ve kiralama işlemlerini Hızlı ve Doğru bir şekilde sonlandırıyoruz.

Vatandaşlık Hizmeti

Gayrimenkul satın alan yabancı uyruklu müşterilerimize Türk Vatandaşlığı danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Neden Color Gayrimenkul

Gayrimenkul alış, satış ve kiralama konularında müşterilerime profesyonel çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz,

Misyonumuz emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış hemde satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.